0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نورافشانی

مهمترین هدف از برگزاری یک مراسم یا جشن شاد، ایجاد نشاط و بالابردن هیجان در بین شرکت کنندگان و میهمانان یک مراسم است. وسایل و لوازم مختلف و زیادی نیز بدین منظور تولید و عرضه شده اند. نورافشانی نیز مانند آتش بازی یکی از مهمترین بخش های مراسم و مخصوصا عروسی ها میباشد. اجرای نورافشانی در یک مراسم میتواند هدف شما را از برگزاری یک مراسم شاد و زیبا تا حد زیادی محقق کند. نور افشانی توجه حضار و همچنین اهالی را به خود جلب میکند و از مسافت دور میتوان زیبایی ایجاد شده از طریق نورافشانی را مشاهده کرد.

لوازم نور افشانی در انواع مختلف وبمنظور شادی مجالس تولید شده است که انواع مختلف آن از طریق فروش اینترنتی قابل خرید است. یکی از لوازم نورافشانی آبشار میباشد. این محصول نورافشانی میتواند برای مدت ۴ ثانیه تا ارتفاع ۴ متر به هوا پرتاب شده و در زمان سوخت ۳۵ ثانیه ای خود فضایی بسیار شاد و زیبا را ایجاد کند. آبشار در زمان سوختن خود رنگ های مختلفی را تولید میکند.

منور یکی از لوازم نورافشانی بسیار زیبا میباشد که بخصوص برای عروسی ها کاربرد فراوانی دارد. منور میتواند با شلیک های پیاپی تا ارتفاع ۲۵ متر از سطح زمین بالاتر رفته و سپس منفجر میشود. تعداد شلیک هایی که میتواند یک منور انجام دهد بستگی به نوع آن دارد ومیتواند از ۹ تا ۲۰۰ شلیک متفاوت باشد.

از دیگر وسایل نورافشانی فلاشر میباشد که میتوان گفت از محصولات جدید نورافشانی به شمار می آید که بینظیر بوده و توجه هر شخصی را به خود جلب میکند. از طریق فروشگاه اینترنتی هاویلا میتوانید انواع مختلف تجهیزات نورافشانی را انتخاب و پس از خرید تحویل بگیرید. خرید اینترنتی نورافشانی در فروشگاه هاویلا برای شما این امکان را فراهم می کند تا به راحتی بتوانید انواع محصولات نورافشانی را با قیمت مناسب و در زمانی کوتاه خریداری نمایید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()