0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تم تولد

تم تولد مجموعه ای از وسایل است که با تزیین خاص برای جشن های تولد مورد استفاده قرار میگیرد. اگر قصد دارید تم تولد را برای فرزندتان در نظر بگیرید ابتدا باید توجه داشته باشید که تم تولد کودک شما چیست. در تم تولد رنگ و همچنین شخصیت هایی که مورد محبوبیت فرزند شما قراردارد را مد نظر قرار دهید. ممکن است فرزند شما نسبت به یکی از رنگ ها و شخصیت های کارتونی و انیمیشنی علاقه خاصی داشته باشد. همین رنگ و شخصیت مورد علاقه کودک میتواند ایده بسیار مناسبی برای تم تولد کودک باشد. خرید اینترنتی تم تولد در فروشگاه اینترنتی هاویلا امکان پذیر است و می توانید از آن برای مراسم تولد فرزندتان استفاده کنید. تمام اجزا یک جشن تولد را با تم تولد مورد علاقه فرزندتان تزیین کنید. از سفره روی میز تا وسایل چیده شده بر روی میز همگی باید با تم تولد فرزندتان هماهنگ باشد.

خوراکی ها و نوشیدنی ها و تمام لوازم تولد را می توان به تم تولد دلخواه در بیاورید. ظروف غذا خوری و همچنین آبمیوه را با تم تولد تزیین کنید. طرح های به کار رفته بر روی تم تولد باید مناسب با تم تولد انتخاب شود. البته توجه داشته باشید که تم تولد فقط مختص کودکان نیست و بزرگسالان نیز تم تولد مخصوص خود را دارند. تم تولد سیبیل و موارد زیاد دیگری وجود دارند که مختص تم تولد بزرگسالان است.

پسر بچه ها و دختران به تفکیک از تم تولد متفاوتی برخوردار هستند و مناسب با روحیات آنها تولید و عرضه شده است. پسربچه ها معمولا از قهرمانان کارتونی و یا فوتبالیست ها به عنوان تم تولد استفاده میکنند و دختربچه ها به دلیل اینکه روحیه لطیفی دارند شخصیت های کارتونی مهربان مانند پرنسس ها و دختر بچه های مهربان کارتونی و انیمیشنی را انتخاب میکنند. تم تولد زنبوری، تم تولد انگری بردز، تم تولد مینیون، تم تولد پلنگ صورتی، تم تولد فروزن، تم تولد بن تن، تم تولد هیولا، تم تولد مرد عنکبوتی و باب اسفنجی از جمله تم تولد های موجود میباشند و برای خرید تم تولد می توانید به فروشگاه هاویلا مراجعه نمایید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()