0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

آتش بازی

آتش بازی و البته آتش بازی بی خطر را میتوان یک تفریح یا یک کار نمایشی دانست که در برخی کشورها در مراسم های خاص و جشن های مختلف برگزار میشود. آتش بازی بی خطر لوازم مختلفی دارد. فشفشه نوعی از لوازم آتش بازی و همچنین آتش بازی بی خطر است که با روشن کردن فتیله آن شروع به کار کرده و با رسیدن آتش به بدنه، شروع به نورافکنی می کند. فروشگاه اینترنتی هاویلا به شما این نوید را می دهد که می توانید با مراجعه به آن انواع و اقسام تجهیزات آتش بازی را به صورت اینترنتی و در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری نمایید. یکی از محاسن خرید اینترنتی لوازم آتش بازی ، خرید آسان و مطمئن و دریافت کالا درب منزل می باشد.

آبشار نیز یکی از انواع لوازم آتش بازی بی خطر به حساب می آید و در مراسم آتش بازی استفاده فراوانی دارد. آبشار را میتوان جزئی از تجهیزات آتش بازی دانست که بیشتر در مراسم ها مانند عروسی استفاده میشود. برای برگزاری مراسم عروسی به هیچ عنوان نباید خرید لوازم آتش بازی را فراموش کنید. آبشار مانند برخی دیگر از لوازم آتش بازی بعد از روشن شدن فتیله شروع به جرقه زدن میکند و میتواند جرقه ها را تا ارتفاع چندین متر پرتاب کند. قیمت لوازم آتش بازی در فروشگاه اینترنتی هاویلا بسیار مناسب بوده و شما می توانید با خیالی آسوده به خرید اینترنتی آتش بازی بپردازید.

نوعی دیگر از وسایل آتش بازی و آتش بازی بی خطر،خرید اینترنتی ترقه میباشد که بیشتر مردم با آن آشنا هستند. ترقه که از لوازم آتش بازی کم خطر در یک جشن محسوب میشود از یک فیتیله به همراه بدنه انفجاری تشکیل شده و بعد از آتش زدن فیتیله و رسیدن آتش به بدنه، منفجر خواهد شد. ترقه انواع مختلفی دارد. برخی از ترقه های موجود کوچک هستند و صدای کمتری را تولید میکنند ولی ترقه های بزرگتر  صدای به مراتب بیشتری دارند. با خرید اینترنتی آتش بازی میتوانید ترقه هایی را که در ابعاد کوچک و بزرگ هستند را خرید کرده و از صدای هیجان آور ترقه در جشن های مختلف استفاده کنید.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()